₺12,94 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺16,18 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺16,18 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
1

Kategorimizde bulunan 2019 bayan bileklik modelleri, sana en iyi şekilde hitap edecek ve takı dolabının uzun yıllar boyunca vazgeçilmez bir parçası haline gelecek, özgün ve modayı yakından takip eden tasarımlardan oluşuyor. Bayan bileklik gümüş, bayan bileklik altın modelleri, genellikle kalın tasarımlarda tek başına, ince tasarımlarda ise daha çok birkaç tane çeşit bir araya getirilerek veya saatlerin yanında bir tamamlayıcı olarak kullanılıyor.

Son zamanlarda daha farklı tasarımlarla üretilmeye başlanan ve günden güne daha da popüler olmaya başlayan kadın bileklikler, her geçen gün daha fazla ön plana çıkıyor. Her tarza hitap eden kadın bileklik modelleri, özellikle kıyafetlerdeki duruşuyla kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için vazgeçilmez parçalar haline geliyor. Günlük hayatta, özel davetlerde ya da düğün ve nişan merasimlerinde; her konsepte uygun tasarımları bulunan kadın bileklikler, kendine şık bir kombin oluşturmana olanak sağlıyor.

Kadın bileklil fiyatları ve modelleri farklı tasarım ve yapılarda üretilmesi ile dikkat çekiyor. Altın, gümüş, ipli, boncuklu, deri ve daha birçok çeşidi bulunan kadın bileklik modelleri, modayı takip eden ve yenilikçi tasarımlara dikkat çeviren kullanıcılarla 8stil.com adresinde buluşuyor. Dünyaca bilinen markaların en şık kadın bileklik modelleri aynı çatı altında toplanarak burada satışa sunuluyor. Tasarımlar arasında en çok altın ve taşlı figürlerin ortaya çıktığı bileklik çeşitlerini ve uygun fiyat seçeneklerini birleştiren 8stil, hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunuyor.

Kadın bileklik fiyatları ve modelleri ünlü tasarımcıların ve markaların en çok beğenilen ve en çok tercih edilen 2019 bayan bileklik modelleri, burada seni bekliyor. Sen de her kıyafetinde ve saat kombininde kendi tarzını ortaya koyarak aksesuar kullanımına önem veren biriysen ve tamamlayıcı parçalar kullanmayı seviyorsan buradaki kadın bileklik modelleri tam da sana göre! Birçok farklı model bileklik ile kendine has çizgiler yaratmak ve küçük bir dokunuş ile tarzını yansıtmak çok kolay.

 

Kadınlar için birçok farklı aksesuar modeli bulunuyor. Fakat bileklikler hemen hemen her aksesuarın yanında adeta bir tamamlayıcı olma özelliğine sahip olması sayesinde takı dolaplarında olması gereken parçaların başında geliyor. Kalın ve ince modellerinde kullanım çeşitliliği bulunan ve birçok aksesuarın yanında doğal bir uyum sağlayan bileklikler sayesinde şık bir görünüm sağlamak çok daha kolay oluyor. Diğer takılara göre fiyatı ve kullanım rahatlığı konusunda da öne çıkan kadın bileklik modelleri birçok farklı tasarımla sunuluyor.