₺9,68 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺9,68 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺9,68 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
1

Günümüzde tercihler arasında giyim kuşama dair çok çeşitli aksesuar kullanımı vardır. Bu aksesuarları takı, çanta, ayakkabı gibi saymak mümkündür. Kadınlar bu gibi aksesuarları, gün içerisinde tercih etmiş oldukları kıyafete uygun olarak kombine ederler. Bu gibi bayan aksesuar türlerinde takılar kadınlar için ayrı bir dünyadır. Çünkü takı dünyası oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yüzük, kolye, kadın küpe modelleri gibi daha pek çok takı türünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu kadar ürün çeşitliliği ve takı modası kadınların tercihlerini etkilemektedir. Takı trendi de tıpkı diğer moda trendleri gibi kadınlar tarafından takip edilmektedir. Bunlar içinde bayan küpe modelleri ve fiyatları olmazsa olmaz bayan aksesuarlardan.

Kadı küpe modelleri  kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta şudur: Küpenin uzun olmasından dolayı kıyafetinize takılması muhtemeldir, takılan küpe kıyafetinizin sağa sola çekiştirilmesinden dolayı canınızı acıtabilir, bu noktada temkinli davranmalısınız. Ayrıca uzun abartı tasarımlara sahip küpe modellerini tercih ederken kulağınızın, o küpe modelini taşıyıp taşıyamayacağına dair emin olmalısınız. Modayı takip eden her kadının vazgeçemediği bayan aksesuar olan bayan küpe modelleri ve fiyatları, her sezon boyut ve şekil değiştirse de bazı parçalar zamansız ve yerini yıllardır koruyorlar. 90’lı yılların kilit parçalarından, Jennifer Lopez, Britney Spears gibi ünlülerin neredeyse yatarken bile çıkartmadıkları sallantılı küpe modelleri, halka küpeler, bu sezon daha minimal ve farklı. Büyük ve karakterli halka küpelerin yanı sıra, bebeklik fotoğraflarımızdan aşina olduğumuz küçük halka küpeler de bu sezon oldukça revaçta.

Ne çeşit görünümden hoşlanıyor olursanız olun, beklentilerinizi karşılayacak büyüklükte bir halka küpe mutlaka bulacaksınız. İlk kez kulağımızı deldirdiğimizde taktığımız küpelerin tekrar moda olacağını kim bilebilirdi ki! Küçük halka küpeler hem tek olarak hem de tamamlayıcı bir unsur olarak sıkça kullanılır oldu. Stiline biraz karakter ve hareket katmak isteyenler buraya! Karakteristik halka küpeler, sade modelleri tercih etmeyi sevmiyorsanız halka küpeyi farklı formlarda stilinize katabilirsiniz. Yalnız bu küpeleri takarken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Biraz dikkat çekici bir modeli beğendiyseniz omuzunuzdan yukarısında dikkat çekici başka bir aksesuara yer vermeyin. Büyük bir gözlük ya da fazla dikkat çekici bir makyaj karakteristik küpelerinizle bir araya geldiğinde göz yorabilir.

8stil.com ‘da kombinize uygun bir çok tasarım ve renklerde küpe mevcut. Büyük küpe modelleri, uzun taşlı küpeler, taşlı küçük küpeler, halka küpeler, altın rengi, gümüş rengi, siyah, tüylü küpeler, boncuklu küpeler .